Skip to content Skip to footer

Profesyonel Ekip
Kaliteli Hizmet.

KENTSELIST

Kentsel Dönüşüm & Gayrimenkul Danışmanlık

Kentselist Kentsel Dönüşüm ve Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri 6306 sayılı “Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi” kanunu kapsamında kentsel dönüşüm hizmeti almak isteyen özel-kamu kurum ve kuruluşlarına kentsel dönüşüm, gayrimenkul danışmanlık, mimarlık & mühendislik ve müşavirlik hizmetleri vermektedir.

Kentselist alanında uzman kadrosu ile kentsel dönüşüm hizmetlerinin tüm aşamalarını sizler için takip etmektedir.

Misyonumuz

Firmamız kurulduğu günden itibaren doğruluk ve dürüstlük prensibi ile hızlı, ekonomik, kaliteli ve güvenli çalışmayı ilke edinip üstlendiğimiz her projeyi zamanında ve yüksek müşteri memnuniyeti ile teslim etmeyi kuruluş hedefi olarak benimsemiştir.

Vizyonumuz

Başarının; yeniliklere açık, deneyimli teknik kadro ve çözüm ortaklarıyla birlikte çalışmaktan geçtiği inancındayız. Bu inançla kentsel dönüşüm danışmanlık alanında ülkemizde öncü firma olmaya kararlıyız.

Değerlerimiz

Üstlendiğimiz projelerde doğruluk ve dürüstlük prensiplerinin göz ardı edilmemesi gerektiğini bilir ve buna göre çalışırız. Bu değerlerimize bağlı çalıştığımızda ise sektördeki istediğimiz başarıya kalıcı olarak ulaşacağımızın bilicindeyiz.